فایل کامل<طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی انواع سبزی تازه و خرد شده>

فرآوری و بسته بندی انواع سبزی تازه و خرد شده طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی انواع سبزی تازه و خرد شده به وب سایت دانلود و دریافت فایل های درسی آموزشی خوش آمدید اکنون مشخصات فایل طرح توجیهی فرآوری و بسته بندی انواع سبزی تازه و خرد شده.را مشاهده می نمایید

خلاصه طرح


موضوع طرح : فرآوری و بسته بندی انواع سبزی تازه و خرد شده

ظرفیت : 1700 تن در سال

محل اجرای طرح : قابل اجرا در سراسر كشور

سرمایه گذاری كـل: 1123 میلیون ریال

سهم آوردة متقاضی: 123 میلیون ریال

سهم تسهیلات: 1000 میلیون ریال

میزان اشتغالزایی : سـی نفـر

دورة بازگشـت سـرمایه: هجـده ماه

مقدمــه :

بسته‌بندی به عنوان یك ابزار كارآمد سالهاست كه مورد نظر كارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است. استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینكه قابلیت نگهداری بهتری را به كالا می‌بخشد در كسب سهم بالاتری از بازار برای كالای مورد نظر نیز مؤثر است.

نظریه پردازان بازاریابی ، دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند كه عبارتند از نقش Protective و نقش Promotive . چنانكه از واژه به كار گرفته شده برای این نقش ها نیز برمی‌اید نقش نخست به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پیش برنده بسته بندی اشاره دارد.

تغییر روش زندگی افراد جامعه و گرایش به زندگی ماشینی از یكسو و اشتغال بانوان در خارج از خانه از دیگر سو موجب پیدایش نیازهای جدیدی گشته است كه پیش از این توسط خود خانواده تامین می‌شد. استفاده از كالاهای آماده طبخ از جمله این نیازهای نو است. تمایل به استفاده از سبزیجات فرآوری و بسته بندی شده نیز در زمره این نیازها قرار می‌گیرد كه با ارضای آن استفاده از سبزیجات تازه نیازی به صرف وقت برای شستشو، آماده سازی و ضدعفونی در محل مصرف نخواهد داشت.

با توجه به بازار تقاضای گسترده داخلی برای انواع سبزیجات، خصوصا نحوه عرضه آنها در مراكز خرید بزرگ و سوپر ماركتها ، لزوم توجه بیشتر به بسته بندی این مواد به منظور افزایش سهولت دسترسی ( عرضه ) و نگهداری مشخص‌تر می‌شود. چراكه بسته بندی بهداشتی سبزیجات موجب كاهش ضایعات و آلودگی های آن خواهد شد .

ضمن اینكه پرداختن به این موضوع دارای توجیه مناسب اقتصادی بوده و با اجرای این طرح ، می‌توان بستر مناسبی را برای اشتغال نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد كه با توجه به ماهیت صنایع غذایی بانوان می‌توانند سهم بسزایی در آن داشته باشند.


مطالب دیگر:
📝تحقیق در مورد ازدواج و موانع پيش رو📝تحقیق در مورد ازدواج و افسانه هاي عشقي📝تحقیق در مورد يادگيري اصول‌يادگيري و انگيزش نزد كارمندان و مراجعين📝تحقیق در مورد تأثير جنگ آمريكا و عراق بر آيندة اوپك📝تحقیق در مورد تحليل مردم شناسي اماكن مذهبي تاريخي شهر صائين قلعه📝تحقیق در مورد جنبش دانشجويي📝پاورپوینت برهان فطرت و اثبات وجود خدا📝پاورپوینت فوتبال📝گنبد نمکی جاشک - علوم دهم📝طرح توجیهی تولید ومونتاژ بردهاي الکترونیکی📝پروژه بررسی طراحی پمپ سانتریفیوژ📝تحقیق در مورد رضايت شغلي📝تحقیق در مورد ميراث فرهنگي و حفظ آن📝تحقیق در مورد برخورد يا گفتگوي تمدنها📝تحقیق در مورد روابط اجتماعي معلمان و دانش‎آموزان در عصر ارتباطات📝تحقیق در مورد ارزشيابي آزمون تعيين سطح مهارتهاي شنوايي كودكان 3 و 4 ساله دچار آسيب شنوايي زبان شهر ت📝تحقیق در مورد اتحاد اسلامي از ديدگاه روايات📝تحقیق در مورد شرايط ازدواج ، عقد و …📝تحقیق در مورد راز موفقيت انسان📝تحقیق در مورد اعتياد به مواد مخدر📝تحقیق در مورد اعتياد و اثرات آن📝تحقیق در مورد انسان – علم – معنا📝تحقیق در مورد خلاقيت در كودكان و پرورش آن📝تحقیق در مورد انسان شناسي از ديدگاههاي مختلف📝تحقیق در مورد جنبش هاي دانشجويي و ارتباط آنها با نيروهاي سياسي